Filozofia marki | Od kobiet dla kobiet

Jesteśmy dwiema kobietami zakochanymi w koszulach od lat. To właśnie próba znalezienia tej idealnej rozpoczęła naszą przygodę z Vennbos. Zauważyłyśmy, że standardy szycia damskich koszul znacznie odbiegają od męskich, i... postanowiłyśmy to zmienić!

 

Nie rozpina się, gdy tego nie chcesz

Z pewnością wiele razy poświęcałaś uwagę na to, by ktoś przypadkiem nie zobaczył Twojego biustonosza, kiedy masz na sobie koszulę z rozchodzącą się plisą. Mamy na to rozwiązanie! W Vennbos zadbałyśmy o Twój komfort projektując specjalny system guzików, dzięki któremu koszula nie odstaje na biuście.

 
 

Najlepsza jakość

W kwestii jakości nie godzimy się na żadne kompromisy. Długo szukałyśmy najlepszych naturalnych tkanin, które obecnie sprowadzamy z Włoch od tradycyjnej marki działającej aż od 1876 roku. Guziki i fiszbiny w naszych koszulach wykonane są całkowicie z naturalnej masy perłowej, dzięki czemu nie przyczyniamy się do produkcji coraz większych ilości plastiku. Oprócz tego rozumiemy, że zdecydowanie przyjemniej nosi się naturalne materiały.

 

 

Dbamy o szczegóły

Koszule Vennbos szyte są z zachowaniem najwyższych standardów krawiectwa. Gęsty ścieg, szwy bieliźniane, wzmacniane od spodu guziki, a nawet sposób wszycia dziurek na guziki - zadbałyśmy o to, by koszula wyglądała pięknie i służyła Ci przez długie lata. Dodatkowo koszula przyjdzie do Ciebie w pięknym, solidnym pudełku, które możesz później ponownie wykorzystać na wiele sposobów. To idealny pomysł na prezent - dla samej siebie, lub dla bliskiej osoby.

  

 

Szyjemy w Polsce

Cała produkcja odbywa się w polskiej szwalni, a koszule szyte są w przyjemnej atmosferze przez doświadczone szwaczki. Niektóre z tych pań posiadają nawet 30-letnie doświadczenie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Instagrama, gdzie pokazujemy zdjęcia i filmy z procesu szycia.