Fiszbiny z masy perłowej VENNBOS

Fiszbiny w kołnierzu - czym są i do czego służą?

Dopasowana koszula. Odpowiednia biżuteria. Wypolerowane buty. Fiszbiny w kołnierzu.

Łatwo pominąć te szczegóły w stylizacji, a mają one największy wpływ na Twój wygląd. To one sprzyjają eleganckiej, dopracowanej i stylowej aparycji. Fiszbiny zmieniają Twój kołnierz z luźnego i pomarszczonego w elegancki, niezwykle stylowy i wytrzymały, który wygląda idealnie za każdym razem, gdy nakładasz koszulę.

Czym właściwie są fiszbiny? W Vennbos to płaskie, sztywne elementy wykonane z masy perłowej, które wkłada się do specjalnie wszytych kieszeni na spodzie kołnierza koszuli. Fiszbiny zapewniają odpowiednią wagę kołnierza, dzięki czemu przylega on prawidłowo do obojczyka.

W większości sklepów ciężko o damskie koszule z fiszbinami. Naszym zdaniem jest to ogromne niedopatrzenie, tym bardziej, że sytuacja wygląda odwrotnie w przypadku koszul męskich. Jeśli już znajdziemy koszulę damską z fiszbinami, posiada ona zazwyczaj wszyte na stałe, plastikowe fiszbiny. Nie jest to najlepsze rozwiązanie. Plastik jest podatny na pękanie i może ulec zniszczeniu podczas prania. Co więcej, plastikowy element wszyty w ubranie najzwyczajniej obniża jego jakość. Plastikowe fiszbiny to rozwiązanie najłatwiejsze i najtańsze dla producenta, tym samym mało solidne i rzadko stosowane w eleganckim krawiectwie.

Koszule z wyższej półki posiadają fiszbiny wyjmowane z przeznaczonych na nie specjalnych kieszeni. W takich koszulach fiszbiny wykonane są najczęściej ze stali nierdzewnej lub srebra. Najrzadziej wykonuje się fiszbiny z naturalnej masy perłowej, a występują one w naprawdę luksusowych produktach. Jest to co prawda drogie, ale bardzo ekskluzywne rozwiązanie (dla nas również najbardziej kobiece!). Takie właśnie fiszbiny dostaniesz kupując koszulę Vennbos. Jeśli chodzi o jakość, nie idziemy na żadne kompromisy, więc zadbałyśmy o to, abyś czuła się dopieszczona otrzymując produkt najlepszy z możliwych.

Jeśli poważnie traktujesz styl i jesteś gotowa, aby przenieść swój wygląd na wyższy poziom wyrafinowania, inwestycja w parę fiszbin jest koniecznością.

W Vennbos jesteśmy dumne z naszych koszul, ponieważ wiemy, że szyjemy je dla Ciebie z najwyższej jakości materiałów!